Highboard Livada – Natural
1.599,-
SNEL LEVERBAAR
Eindeloze mogelijkheden
Kom langs en ontdek samen met onze adviseurs de vele mogelijkheden in kleur, materiaal en opstellingen in onze woonwinkel.

| Materiaal | Eiken fineer |
|---|---|
| Kleur | Natural |
| Afmeting (hxbxd) | 140 x 115 x 45 cm |
| Uitvoering | 42238-NAL - soft-closing deuren en laden - met LED verlichting A++ |
| Materiaal | Hout, Metaal |
|---|---|
| Kleur | Chocobrown, Natural, Onyx, Railway Brown |
| ZZ Hoogte | 101 tot 140 cm |
| Materiaal poten | Metaal |
| ZZ Breedte | 101 tot 150 cm |
| Model poten | 4-poots gebogen |
| ZZ Diepte | 41 tot 80 cm |
| Kleur poten | Zwart |
| ZZ Kleur | Naturel |
| Ook leverbaar | Bergkast, Dressoir, Eettafel, Highboard, Lowboard, Salontafel, Tv-dressoir, Uitschuiftafel, Vitrinekast |
| ZZ Stijl | Industrieel, Landelijk, Modern, Romantisch, Scandinavisch |
| ZZ Uitvoering kast | Highboard |
Artikelnummer: 9090667
- Klanten beoordelen ons met een 8.6
- Onze chauffeurs bezorgen door heel Nederland
- Meer dan 30 exclusieve woonmerken

Koop met zekerheid dankzij de garanties van CBW.
Highboard Livada: keuzevrijheid en flexibiliteit!
Highboard Livada past altijd bij jou in huis. Dat komt omdat het highboard in verschillende kleuren leverbaar is. Of je nu een interieur hebt dat bestaat uit donkere kleuren, veel wit of veel hout, Livada past hoe dan ook bij jou in huis.
Sfeervolle verlichting
Het highboard heeft 4 deuren, 1 lade en 1 niche. Een sfeervol detail is de geïntegreerde ledverlichting in de niche.
- Wildeikenfineer, gelakt
- 4 houtkleuren
- Ovaal of rechthoekig tafelblad
- Keuze uit 3 onderstellen
Keuzevrijheid
Highboard Livada is onderdeel van een woonprogramma van Henders & Hazel. Woonprogramma Livada bestaat uit strakke lijnen, afgeronde hoeken, stoer en modern design, eikenfineer met metaal en keuzevrijheid. Alle meubels zijn namelijk leverbaar in vier verschillende kleuren. Hierdoor past deze wooncollectie in ieder interieur. Maak jouw woonkamer en eetkamer dus af met het woonprogramma Livada.
Ben je benieuwd naar het highboard of de rest van het woonprogramma? Kom dan langs bij ons in de showroom en laat je inspireren door deze wooncollectie. Mocht je nog vragen hebben over de mogelijkheden van Livada, dan staan onze verkopers voor je klaar. Bovendien kan je bij ons in de showroom inspiratie opdoen op het gebied van wonen, kleuren en trends.

Gratis interieuradvies?
Onze interieurontwerpers luisteren naar jouw wensen en vertalen dit naar een passend interieuradvies
- Persoonlijk advies van professionele interieurarchitecten
- Kleuronderzoek
- 12000 m2 collectie met verschillende woonbeleving
- Actuele woonstijlen binnen elk budget

