LABEL | Vandenberg

Vloerkleed Red Chain

vanaf: 2.161,-

Eindeloze mogelijkheden

Kom langs en ontdek samen met onze adviseurs de vele mogelijkheden in kleur, materiaal en opstellingen in onze woonwinkel.

de ruijtermeubel pand
Materiaal

Wol + leder Elite

Kleur

Copper met terra leren bies Elite Amber

Afmeting (hxbxd)

250 x 350 cm

Uitvoering

karpet in grootste maat in kleur rood/copper

Materiaal

Leer, Wol

Kleur

Blue, Copper, Grey

Maat

200 x 300 cm, 250 x 350 cm

Artikelnummer: 9109598

  • Klanten beoordelen ons met een 8.6
  • Onze chauffeurs bezorgen door heel Nederland
  • Meer dan 30 exclusieve woonmerken
cwb erkend logo

Koop met zekerheid dankzij de garanties van CBW.


Vloerkleed Red Chain: voor een sfeervolle woonkamer!

Vloerkleed Red Chain is ontworpen door Floris Hovers. Dit vloerkleed van het merk LABEL | Vandenberg is 100% met de hand geknoopt en gemaakt van hoogwaardig Nieuw-Zeeland wol.

In verschillende kleuren en maten

Verder is Red Chain leverbaar in drie kleuren. Elk van deze kleuren is bovendien voorzien van een bijpassende bies in Elite leer. Zo kan je kiezen uit de kleuren Copper Carpet met bies Elite Amber, Blue Carpet met bies Elite Sapphire en Grey Carpet met bies in Elite Agate. Verder is het vloerkleed leverbaar in twee maten: 200×300 centimeter en 250×350 centimeter. Door al deze opties is vloerkleed Red Chain helemaal aan het interieur van je dromen!

Diverse vloerkleden verkrijgbaar

Wil je weten of Red Chain een goede match is voor bij jou in huis? Of wil je dit vloerkleed vergelijken met onze andere vloerkleden? Kom dan langs bij ons in de showroom. Hier kan je dit vloerkleed in het echt komen bewonderen, maar kan je ook genieten van al onze andere vloerkleden. Bovendien kunnen onze verkopers je helpen met al je vragen over onze vloerkleden, maar ook over vele andere onderwerpen. Daarnaast kan je bij ons in de showroom inspiratie opdoen op het gebied van wonen, kleuren en trends.


Gratisinterieuradviesadvies interieradvies

Gratis interieuradvies?

Onze interieurontwerpers luisteren naar jouw wensen en vertalen dit naar een passend interieuradvies

  • Persoonlijk advies van professionele interieurarchitecten
  • Kleuronderzoek
  • 12000 m2 collectie met verschillende woonbeleving
  • Actuele woonstijlen binnen elk budget
Offerte aanvragen

Vloerkleed Red Chain

Vloerkleed Red Chain label van den berg beige bruin
Jouw adviseur staat voor je klaar

Gratis persoonlijk interieuradvies

Ontvang binnen 2 werkdagen jouw offerte

Kom bij ons langs in de showroom

Gratis parkeren

12.000m2 aan wooninspiratie

Interieur adviseur Lisa aan het werk

Jouw gegevens

Naam(Vereist)
Adres(Vereist)

Jouw wensen

Sleep bestanden hierheen of
Toegestane bestandstypen: jpg, png, pdf, doc, docx, Max. bestandsgrootte: 20 MB, Max. aantal bestanden: 10.

    Bij opties en documenten kunt u lezen welke mogelijkheden er zijn voor dit product.

    Geheel vrijblijvend en binnen 2 werkdagen in je mailbox

    Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.