
Eettafel Verdo
vanaf: 1.299,-
Levertijd vanaf 6 weken
Lente actie: 10% shoptegoed cadeau!
Van 20 maart t/m 13 april 2026 ontvang je 10% shoptegoed bij een besteding vanaf € 1.000,-. Hoe hoger je aankoopbedrag, hoe hoger de waarde van jouw shoptegoed. Het shoptegoed is in te wisselen in de winkel.
Bij deze actie gelden de volgende voorwaarden:
- Deze actie geldt t/m 13 April 2026;
- Alleen te ontvangen bij een besteding aan meubels vanaf € 1.000,- en wordt na levering geactiveerd;
- De 10% Wooncheque is 24 maanden geldig en is niet te combineren met andere acties en waardebonnen;
- De actie geldt niet bij aankoop van showroommodellen.
Wil je meer weten over deze actie? Kom langs in de winkel en vraag naar de voorwaarden.
Eindeloze mogelijkheden
Kom langs en ontdek samen met onze adviseurs de vele mogelijkheden in kleur, materiaal en opstellingen in onze woonwinkel.
| Materiaal | MDF structuur/eiken fineer |
|---|---|
| Kleur | Zwart + kasteelbruin |
| Afmeting (hxbxd) | 76 x 240 x 100 cm |
| Uitvoering | Rechthoekig blad - verjongde bladrand - zwart metalen ZOVAL-onderstel |
Product is alleen online te bestellen in de afgebeelde opstelling met bovenstaande specificaties.
| Materiaal | Eikenfineer, MDF |
|---|---|
| Kleur | Agaatgrijs – RAL 7038, Blauwgrijs – RAL 7031, Crack eiken leem, Crack eiken olifantengrijs, Crack eiken white wash, Kasteelbruin, Kwartsgrijs – RAL 7039, Okergeel – RAL 1024, Signaalzwart – RAL 9004, Stofgrijs – RAL 7037, Zijdegrijs – RAL 7044, Zuiver wit – Ral 9010, Zwart – RAL 9005 |
| ZZ Hoogte | 76 tot 100 cm |
| Extra opties tafelblad | Verschillende lengtematen |
| ZZ Breedte | 201 tot 240 cm |
| Model poten | U-poot |
| ZZ Diepte | 81 tot 120 cm |
| Materiaal poten | Metaal |
| ZZ Kleur | Zwart |
| Kleur poten | Zwart |
| Ook leverbaar | Bergkast, Dressoir, Eettafel, Hangelement, Tv-dressoir, Vitrinekast, Wandplank |
| ZZ Stijl | Industrieel, Modern |
| ZZ Vorm tafel |
Artikelnummer: 10364079
- Klanten beoordelen ons met een 8.6
- Onze chauffeurs bezorgen door heel Nederland
- Meer dan 30 exclusieve woonmerken
Koop met zekerheid dankzij de garanties van CBW.
Eettafel Verdo: een echte eyecatcher!
Eettafel Verdo springt meteen in het oog door zijn prachtige vormgeving. De combinatie van de zwarte structuurlak en het eiken fineer in kasteelbruin hebben een frisse en eigentijdse look. Daarnaast zijn de uitvoeringen zoals getoond ook nog eens snel leverbaar, waardoor je snel kunt genieten van je nieuwe aankoop!
- Uitvoering zoals getoond is snel leverbaar
- Meerdere kleurcombinaties mogelijk
- Hoge kwaliteit
Zoveel kleur
Bij eettafel Verdo heb je, naast de getoonde kleuruitvoeringen, ook de keuze uit vele andere kleuren die je kan combineren. Zo is er altijd wel een combinatie die goed bij jouw woonstijl past. Tevens is het mogelijk om bijvoorbeeld de vitrinekast te voorzien van LED verlichting, waardoor je getoonde items extra mooi uitkomen. Naast de diverse kasten, zijn er ook bijpassende eettafels in diverse maten te verkrijgen. Deze tafels zijn uitgevoerd een rechthoekig blad in eiken fineer in de kleur kasteelbruin, met een verjongde bladrand en voorzien van een zwart metalen onderstel.
Bekijk de materialen & kleuren in de winkel
Weet je nog niet welke stijl er bij jou past of of dit woonprogramma wel bij jou past? Maak dan een afspraak met één van onze interieuradviseurs of bekijk onze Pinterest-pagina voor nog meer inspiratie!
Gratis interieuradvies?
Onze interieurontwerpers luisteren naar jouw wensen en vertalen dit naar een passend interieuradvies
- Persoonlijk advies van professionele interieurarchitecten
- Kleuronderzoek
- 12000 m2 collectie met verschillende woonbeleving
- Actuele woonstijlen binnen elk budget