
Salontafelset Yania
799,-
Levertijd vanaf 9 weken
Lente actie: 10% shoptegoed cadeau!
Van 20 maart t/m 13 april 2026 ontvang je 10% shoptegoed bij een besteding vanaf € 1.000,-. Hoe hoger je aankoopbedrag, hoe hoger de waarde van jouw shoptegoed. Het shoptegoed is in te wisselen in de winkel.
Bij deze actie gelden de volgende voorwaarden:
- Deze actie geldt t/m 13 April 2026;
- Alleen te ontvangen bij een besteding aan meubels vanaf € 1.000,- en wordt na levering geactiveerd;
- De 10% Wooncheque is 24 maanden geldig en is niet te combineren met andere acties en waardebonnen;
- De actie geldt niet bij aankoop van showroommodellen.
Wil je meer weten over deze actie? Kom langs in de winkel en vraag naar de voorwaarden.
Eindeloze mogelijkheden
Kom langs en ontdek samen met onze adviseurs de vele mogelijkheden in kleur, materiaal en opstellingen in onze woonwinkel.
| Materiaal | kunststof HPL |
|---|---|
| Kleur | Phoenix braun - 76037VV / Grafietgrijs - 12257SD |
| Afmeting (hxbxd) | 35 x 75 x 122 cm / 30 x 56,5 x 90 cm |
| Uitvoering | Set van 2 + verjongde zwarte bladrand + zwarte metalen poten |
Product is alleen online te bestellen in de afgebeelde opstelling met bovenstaande specificaties.
| Materiaal | HPL |
|---|---|
| Kleur | Verschillende HPL kleurstalen |
| ZZ Hoogte | Tot 50 cm |
| ZZ Breedte | 101 tot 150 cm |
| ZZ Diepte | 41 tot 80 cm |
| ZZ Kleur | Bruin |
| ZZ Stijl | Design, Modern |
| ZZ Vorm tafel |
Artikelnummer: 10385672
- Klanten beoordelen ons met een 8.6
- Onze chauffeurs bezorgen door heel Nederland
- Meer dan 30 exclusieve woonmerken
Koop met zekerheid dankzij de garanties van CBW.
Salontafel set Yania: met een organische niervorm
Salontafel set Yania is gemaakt voor jou als je houdt van salontafels die totaal anders zijn dan wat je tot nu toe hebt gezien. De Yania heeft een speelse organische niervorm en is gecombineerd met de spitse zwart metalen poten. De Yania bestaat daarnaast uit twee salontafels die prachtig bij elkaar passen. Het blad van deze salontafels is gemaakt van kunststof HPL en is verder voorzien van een verjongde zwarte bladrand. Dit betekent dat de bladrand naar binnen toe is afgeschuind. Zo creëer je een echte eyecatcher in jouw interieur.
INHOUSE biedt meer
Het materiaal HPL heeft als groot voordeel dat het slijtvast en hygiënisch is. Hiernaast verkleurt het niet. Verder zijn er diverse marmer- of houtmotieven mogelijk. Ook kun je de zwart metalen poten op iedere gewenste plek monteren. Zo kun je jouw salontafel set Yania helemaal naar eigen smaak opstellen.
Laat je inspireren bij De Ruijtermeubel!
Wil je weten hoe salontafel set Yania het best past in jouw woning? Of wil je de salontafel vergelijken met alle andere meubels? Kom dan langs bij ons in de showroom. Hier vind je, naast tafel Yania, nog vele andere salon- en bijzettafels. Hierdoor kan je veel inspiratie opdoen over wat het best bij jouw wensen en behoeften. Bovendien kan je bij ons in de showroom ook inspiratie opdoen op het gebied van wonen, kleuren en trends!
Gratis interieuradvies?
Onze interieurontwerpers luisteren naar jouw wensen en vertalen dit naar een passend interieuradvies
- Persoonlijk advies van professionele interieurarchitecten
- Kleuronderzoek
- 12000 m2 collectie met verschillende woonbeleving
- Actuele woonstijlen binnen elk budget
