
Salontafel Monzunio 80×80
459,-
Levertijd vanaf 9 weken
Lente actie: 10% shoptegoed cadeau!
Van 20 maart t/m 13 april 2026 ontvang je 10% shoptegoed bij een besteding vanaf € 1.000,-. Hoe hoger je aankoopbedrag, hoe hoger de waarde van jouw shoptegoed. Het shoptegoed is in te wisselen in de winkel.
Bij deze actie gelden de volgende voorwaarden:
- Deze actie geldt t/m 13 April 2026;
- Alleen te ontvangen bij een besteding aan meubels vanaf € 1.000,- en wordt na levering geactiveerd;
- De 10% Wooncheque is 24 maanden geldig en is niet te combineren met andere acties en waardebonnen;
- De actie geldt niet bij aankoop van showroommodellen.
Wil je meer weten over deze actie? Kom langs in de winkel en vraag naar de voorwaarden.
Eindeloze mogelijkheden
Kom langs en ontdek samen met onze adviseurs de vele mogelijkheden in kleur, materiaal en opstellingen in onze woonwinkel.
| Materiaal | HPL en metaal |
|---|---|
| Kleur | Arpa urban 3482 |
| Afmeting (hxbxd) | 80 x 80 cm |
Product is alleen online te bestellen in de afgebeelde opstelling met bovenstaande specificaties.
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | HPL |
| ZZ Hoogte | Tot 50 cm |
| Materiaal poten | Metaal |
| ZZ Breedte | 51 tot 100 cm |
| Maat | 40×40, 60×60, 80×80 |
| ZZ Diepte | 41 tot 80 cm |
| ZZ Kleur | Zwart |
| ZZ Stijl | Industrieel, Landelijk |
| ZZ Vorm tafel |
Artikelnummer: 10440924
- Klanten beoordelen ons met een 8.6
- Onze chauffeurs bezorgen door heel Nederland
- Meer dan 30 exclusieve woonmerken
Koop met zekerheid dankzij de garanties van CBW.
Salontafel Monzunio 80×80: Stoer in jouw zithoek!
Salontafel Monzunio 80×80 is een echte eyecatcher voor in jouw interieur! De stoere salontafel heeft een metalen frame en een zwartkleurig HPL blad met een marmeren look. Dit zorgt voor een chique, maar toch stoere uitstraling. Monzunio is in 3 verschillende maten leverbaar, namelijk: 40×40 cm/60×60 cm/80×80 cm. Hierdoor past de salontafel in iedere zithoek, klein of groot! Voor het creëren van een speels effect is het combineren van twee of drie verschillende maten ook perfect!
Bij INHOUSE vind je wat je zoekt
Monzunio is van het merk INHOUSE. Dit merk heeft veel eyecatchers van meubels. Het eigenwijze en kwalitatief hoogwaardige merk beschikt over een meer dan uitgebreide collectie meubels voor woon- en eetkamer, die voortdurend wordt vernieuwd met trendy ideeën en actuele ontwerpen.
Benieuwd? Kom langs
Ben je benieuwd naar salontafel Monzino 80×80? En wil je weten hoe deze tafel het best past bij jou in huis of wil je de salontafel eerst vergelijken met onze andere salontafels? Kom dan langs bij ons in de winkel. Mocht je dan nog vragen hebben, dan staan onze verkopers voor je klaar. Bovendien kan je bij ons in de showroom inspiratie opdoen op het gebied van wonen, kleuren en trends.
Gratis interieuradvies?
Onze interieurontwerpers luisteren naar jouw wensen en vertalen dit naar een passend interieuradvies
- Persoonlijk advies van professionele interieurarchitecten
- Kleuronderzoek
- 12000 m2 collectie met verschillende woonbeleving
- Actuele woonstijlen binnen elk budget