Salontafel Glory 90×60
vanaf: 520,-
Eindeloze mogelijkheden
Kom langs en ontdek samen met onze adviseurs de vele mogelijkheden in kleur, materiaal en opstellingen in onze woonwinkel.
| Materiaal | Fenix |
|---|---|
| Kleur | Costoro Ottewa |
| Afmeting (hxbxd) | 36 x 90 x 60 cm |
| Materiaal | Fenix |
|---|---|
| Kleur | Verschillende Fenix kleuren |
| ZZ Hoogte | Tot 50 cm |
| Ook leverbaar | Bijzettafel, Salontafel |
| ZZ Breedte | 51 tot 100 cm |
| ZZ Diepte | 41 tot 80 cm |
| ZZ Kleur | Wit |
| ZZ Stijl | Design, Modern |
| ZZ Vorm tafel |
Artikelnummer: 9133181
- Klanten beoordelen ons met een 8.6
- Onze chauffeurs bezorgen door heel Nederland
- Meer dan 30 exclusieve woonmerken
Koop met zekerheid dankzij de garanties van CBW.
Salontafel Glory: Tijdloze elegantie uit onze Private Label Collectie!
Ontdek de schoonheid van salontafel Glory, een moderne toevoeging uit onze Private Label Collectie. Deze tafel belichaamt tijdloze elegantie door zijn organische vormen, waardoor het een stijlvolle toevoeging is voor elk interieur. De mogelijkheid om de tafeltjes over elkaar heen te schuiven zorgt voor een unieke uitstraling. Verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen en kleuren, garanderen deze tafels een perfecte match voor jouw interieur.
Exclusiviteit en verfijning met Private Label Collectie
Glory is een van de exclusieve pronkstukken in onze Private Label Collectie. De Ruijtermeubel biedt hoogwaardige producten met een uniek design die jouw interieur verfijnen en een vleugje exclusiviteit toevoegen. Gratis interieuradvies van experts nodig? Benieuwd hoe de kleuren en patronen van Glory passen in jouw interieur? Onze ervaren interieurontwerpers staan klaar om je te adviseren. Met hun diepgaande kennis en expertise in wonen en interieur kunnen ze je helpen bij het realiseren van jouw droominterieur. Maak gratis een afspraak voor deskundig advies.
Glory bij De Ruijtermeubel
Ontdek de elegantie van Glory in onze winkel en vergelijk het met andere tafels uit onze Private Label Collectie. Onze toegewijde verkopers staan klaar om je te begeleiden bij het kiezen van de perfecte bijzet- of salontafel en om al je vragen over onze exclusieve collectie te beantwoorden. Laat je inspireren door onze showroom en breng jouw interieur naar een hoger niveau met onze exclusieve collectie!
Tafels bij De Ruijtermeubel
Een huis zonder tafel, kunnen we ons bijna niet voorstellen. Of je nu voor een echte designtafel gaat, voor een leuke set salontafels of een laptoptafel. Dit meubel geeft sfeer en gezelligheid in huis. Bij de Ruijtermeubel vind je een groot aanbod van verschillende tafels, van modern tot design, van bijzettafel tot een uitschuifbartafel bij ons vind je zeker wat je zoekt.
- Persoonlijk advies van professionele interieurarchitecten
- Kleuronderzoek
- 12000 m2 collectie met verschillende woonbeleving
- Actuele woonstijlen binnen elk budget