
Eetbank Rantio
929,-
Levertijd vanaf 10 weken
Lente actie: 10% shoptegoed cadeau!
Van 20 maart t/m 13 april 2026 ontvang je 10% shoptegoed bij een besteding vanaf € 1.000,-. Hoe hoger je aankoopbedrag, hoe hoger de waarde van jouw shoptegoed. Het shoptegoed is in te wisselen in de winkel.
Bij deze actie gelden de volgende voorwaarden:
- Deze actie geldt t/m 13 April 2026;
- Alleen te ontvangen bij een besteding aan meubels vanaf € 1.000,- en wordt na levering geactiveerd;
- De 10% Wooncheque is 24 maanden geldig en is niet te combineren met andere acties en waardebonnen;
- De actie geldt niet bij aankoop van showroommodellen.
Wil je meer weten over deze actie? Kom langs in de winkel en vraag naar de voorwaarden.
Eindeloze mogelijkheden
Kom langs en ontdek samen met onze adviseurs de vele mogelijkheden in kleur, materiaal en opstellingen in onze woonwinkel.
| Materiaal | Stof Chivas (SG B) |
|---|---|
| Kleur | 65 - Grey |
| Afmeting (hxbxd) | 86 x 180 x 60 cm |
| Zithoogte | 52 cm |
| Zitdiepte | 44 cm |
| Uitvoering | Eetbank 180 - trekstrook op de rug - zwarte metalen poten |
Product is alleen online te bestellen in de afgebeelde opstelling met bovenstaande specificaties.
| Materiaal | Leer, Microleder, Stof |
|---|---|
| Kleur | Verschillende lederstalen, Verschillende microlederstalen, Verschillende stofstalen |
| ZZ Hoogte | 76 tot 100 cm |
| ZZ Breedte | 51 tot 100 cm |
| Materiaal poten | Metaal |
| ZZ Diepte | 41 tot 80 cm |
| Model poten | Met kruisverbinding, Zonder kruisverbinding, Zonder skatewielen |
| ZZ Kleur | Groen |
| Kleur poten | Zwart |
| Opties stiknaden | Kruistiksel, Trekstrook |
| ZZ Stijl | Industrieel, Modern |
| Ook leverbaar | Armstoel, Armstoel XL, Barstoel, Eetbank, Eetstoel, Eetstoel XL, Fauteuil |
| ZZ Uitvoering stoel | Eetbank |
Artikelnummer: 10366498
- Klanten beoordelen ons met een 8.6
- Onze chauffeurs bezorgen door heel Nederland
- Meer dan 30 exclusieve woonmerken
Koop met zekerheid dankzij de garanties van CBW.
Eetbank Rantio: tal van mogelijkheden!
Eetbank Rantio is onderdeel van uitgebreid stoelconcept met tal van mogelijkheden. De eetbank is leverbaar in verschillende maten. Dat niet alleen. Het concept Rantio bestaat uit een eetstoel, armstoel en eetbank. Met Rantio kan jij de eethoek van je dromen vormgeven..
- Stoel Rantio is verkrijgbaar met of zonder arm
- Rantio is verkrijgbaar in een standaard maatvoering en in een XL versie
- Keuze tussen zwarte metalen poten met of zonder kruisverbinding
- De poten kunnen ook met skatewielen worden uitgevoerd
- De rug kan met een trekstrook of kruistiksel worden geleverd.
Meer informatie over dit product
Naast de getoonde bekleding bieden wij een uitgebreide keuze in stof- en ledersoorten zodat je je bank Rantio kunt laten uitvoeren zoals jij dat wilt. Vraag in de winkel naar alle mogelijkheden.
Ontdek alle mogelijkheden bij De Ruijtermeubel
Ben je benieuwd naar deze leuke alleskunner? Wil je weten hoe deze Rantio eetbank het best past bij jou in huis of wil je de eetbank vergelijken met onze andere eetkamerbanken? Kom dan langs bij ons in de showroom of plan een interieuradvies in! Een bezoekje aan de showroom is ook leuk wanneer je inspiratie op wilt doen op het gebied van wonen, kleuren en trends.
Gratis interieuradvies?
Onze interieurontwerpers luisteren naar jouw wensen en vertalen dit naar een passend interieuradvies
- Persoonlijk advies van professionele interieurarchitecten
- Kleuronderzoek
- 12000 m2 collectie met verschillende woonbeleving
- Actuele woonstijlen binnen elk budget

