Dressoir S320
vanaf: 3.493,-
Eindeloze mogelijkheden
Kom langs en ontdek samen met onze adviseurs de vele mogelijkheden in kleur, materiaal en opstellingen in onze woonwinkel.
| Materiaal | Koraal Laqué |
|---|---|
| Kleur | Brique |
| Afmeting (hxbxd) | Breedte 270 cm |
| Uitvoering | Type 2100 - P500 |
| Materiaal | Eiken, Noten |
|---|---|
| Kleur | Diverse kleuren |
| ZZ Hoogte | 76 tot 100 cm |
| Afwerking | Basalt, Gebeitst, Gelakt, Olie, Olie / zeep, Turf |
| ZZ Breedte | 241 tot 280 cm |
| Model poten | Hangend / zonder poten, Losse poot, Plint |
| ZZ Diepte | 41 tot 80 cm |
| Extra opties | Haard, IR-repeaterset, Kabelopbergsysteem, Tv-beugel, Verlichting |
| ZZ Kleur | Rood |
| Ook leverbaar | Bergkast, Dressette, Dressoir, Hangelement, Highboard, Lowboard, Salontafel, Tv-dressoir, Vakkenkast, Vitrinekast, Wandelement, Wandkast, Wandplank |
| ZZ Stijl | Design, Modern |
| ZZ Uitvoering kast | Dressoir |
Artikelnummer: INTERSTAR SOLITAIR-2
- Klanten beoordelen ons met een 8.6
- Onze chauffeurs bezorgen door heel Nederland
- Meer dan 30 exclusieve woonmerken
Koop met zekerheid dankzij de garanties van CBW.
Dressoir S320: creëer je eigen dressoir!
Dressoir S320 heeft de looks en je maakt hem geheel naar eigen indeling en smaak. Wanneer je bijvoorbeeld geen mogelijkheid hebt tot zweven, dan zijn de Solitaire kasten en wanden van Interstar ideaal. Deze kasten kun je namelijk echt overal los in de ruimte plaatsen. Je kan kiezen uit een vloerplint of het frame-onderstel, zodat de kast perfect in jouw interieur past.
Kasten op maat
De kasten van Interstar komen namelijk met zoveel mogelijkheden. Er zijn keuzes in veel kleuren, opstellingen en materialen. Om zo’n wandmeubel op maat te maken, kun je het best een speciaal interieuradvies inplannen. Dit advies is gericht op dit prachtige wandsysteem. Samen met één van onze deskundige interieuradviseurs wordt er dan gekeken naar hoe deze kast het best bij jou in huis past.
Zoek jij een duurzaam en uniek ontwerp?
Ben je benieuwd naar alle mogelijkheden van het Interstar wandsysteem of wil je graag advies over wandmeubels op maat? Kom dan langs in de winkel. Mocht je vragen hebben, dan staan onze verkopers voor jou klaar. Bovendien kun je bij ons in de showroom ook inspiratie opdoen op het gebied van wonen, kleuren en trends.
Gratis advies op maat?
Onze wandmeubelspecialisten staan klaar om je te adviseren en te begeleiden bij het creëren van jouw droomwandmeubel.
- Gratis 3D advies van professionele wandmeubelspecialisten
- Kasten op maat
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Alle woonstijlen binnen elk budget