
Fauteuil Grandola
vanaf: 449,-
Levertijd vanaf 12 weken
Lente actie: 10% shoptegoed cadeau!
Van 20 maart t/m 13 april 2026 ontvang je 10% shoptegoed bij een besteding vanaf € 1.000,-. Hoe hoger je aankoopbedrag, hoe hoger de waarde van jouw shoptegoed. Het shoptegoed is in te wisselen in de winkel.
Bij deze actie gelden de volgende voorwaarden:
- Deze actie geldt t/m 13 April 2026;
- Alleen te ontvangen bij een besteding aan meubels vanaf € 1.000,- en wordt na levering geactiveerd;
- De 10% Wooncheque is 24 maanden geldig en is niet te combineren met andere acties en waardebonnen;
- De actie geldt niet bij aankoop van showroommodellen.
Wil je meer weten over deze actie? Kom langs in de winkel en vraag naar de voorwaarden.
Gratis stofstalen aanvragen
Kies 5 stoffen en vraag gratis jouw favoriete stofstalen aan. Of kom langs in de winkel en ervaar ze zelf! Klik hier om ze uit te zoeken

Eindeloze mogelijkheden
Kom langs en ontdek samen met onze adviseurs de vele mogelijkheden in kleur, materiaal en opstellingen in onze woonwinkel.

| Materiaal | Stof Adore | (SG 4) |
|---|---|
| Kleur | Gold |
| Afmeting (hxbxd) | 86 x 58 x 82 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Zitdiepte | 52 cm |
| Uitvoering | mat zwart frame |
Product is alleen online te bestellen in de afgebeelde opstelling met bovenstaande specificaties.
| Materiaal | Leer, Microleder, Stof |
|---|---|
| Kleur | Verschillende lederstalen, Verschillende microlederstalen, Verschillende stofstalen |
| ZZ Hoogte | 76 tot 100 cm |
| Opties armen | Arm in volledig leder |
| ZZ Breedte | 51 tot 100 cm |
| Extra opties | Duo stoffering / dubbelstoffering |
| ZZ Diepte | 81 tot 120 cm |
| Kleur poten | Mat Zwart, Meerder RAL-kleuren |
| ZZ Kleur | Oker |
| ZZ Stijl | Design, Modern |
| ZZ Uitvoering fauteuil | Fauteuil |
Artikelnummer: 10450035
- Klanten beoordelen ons met een 8.6
- Onze chauffeurs bezorgen door heel Nederland
- Meer dan 30 exclusieve woonmerken

Koop met zekerheid dankzij de garanties van CBW.
Fauteuil Grandola: combineert ideaal bij alle woonstijlen!
Fauteuil Grandola daar kun je alle kanten mee op. Zo heb je een uitgebreide keuze uit leder of stof, of juist een leuke combinatie van stof met leder aan de zijkant van de fauteuil. Bovendien bepaal je zelf hoe leuk de kleurcombinatie wordt; een leuke frisse kleurcombinatie of liever wat meer de kleuren op elkaar afgestemd? Het kan allemaal bij model Grandola.
INHOUSE voor als je meer zoekt!
Uiteraard is er een zeer ruime keuze uit de INHOUSE stof- en ledercollectie. Zo kun je model Grandola makkelijk te combineren is met andere modellen uit de INHOUSE collectie. Om de diverse mogelijkheden te bespreken verwelkomen wij je graag in onze winkel, bovendien helpen onze verkoopadviseurs je graag met de grote kleurstalen. Zo kun je een goede keuze maken voor jouw interieur. Tevens kan men, door middel van de beschikbare grote kleurstalen, leuke kleurcombinaties worden gemaakt met de andere meubelen uit onze INHOUSE collectie.
3x keuze frame
Het frame is leverbaar in meerdere kleuren: mat zwart en meerdere Ral kleuren. Ten slotte kun je ook nog eens de armlegger van Grandola in leer of in een stof uitvoeren. De fauteuil Grandola is opgebouwd uit de beste materialen zoals een koudschuim zitkussen. Naast het zitkussen heeft de rugleuning ook een erg goed comfort. De rugleuning biedt dankzij de toepassing van elastische banden een optimaal comfort.
Ontdek welke stoffen het beste passen bij jouw interieur. Kies je favorieten, voel de kwaliteit en ervaar de kleuren in je eigen huis. Wil je direct zien hoe de stoffen combineren met jouw meubels en lichtinval? Boek dan meteen een interieuradvies bij ons in de woonwinkel!


Gratis interieuradvies?
Onze interieurontwerpers luisteren naar jouw wensen en vertalen dit naar een passend interieuradvies
- Persoonlijk advies van professionele interieurarchitecten
- Kleuronderzoek
- 12000 m2 collectie met verschillende woonbeleving
- Actuele woonstijlen binnen elk budget

