
Hocker Monzone
399,-
Levertijd vanaf 12 weken
Lente actie: 10% shoptegoed cadeau!
Van 20 maart t/m 13 april 2026 ontvang je 10% shoptegoed bij een besteding vanaf € 1.000,-. Hoe hoger je aankoopbedrag, hoe hoger de waarde van jouw shoptegoed. Het shoptegoed is in te wisselen in de winkel.
Bij deze actie gelden de volgende voorwaarden:
- Deze actie geldt t/m 13 April 2026;
- Alleen te ontvangen bij een besteding aan meubels vanaf € 1.000,- en wordt na levering geactiveerd;
- De 10% Wooncheque is 24 maanden geldig en is niet te combineren met andere acties en waardebonnen;
- De actie geldt niet bij aankoop van showroommodellen.
Wil je meer weten over deze actie? Kom langs in de winkel en vraag naar de voorwaarden.
Gratis stofstalen aanvragen
Kies 5 stoffen en vraag gratis jouw favoriete stofstalen aan. Of kom langs in de winkel en ervaar ze zelf! Klik hier om ze uit te zoeken
Eindeloze mogelijkheden
Kom langs en ontdek samen met onze adviseurs de vele mogelijkheden in kleur, materiaal en opstellingen in onze woonwinkel.
| Materiaal | Stof Oasis | Stof Adore |
|---|---|
| Kleur | 214- Herb |
| Afmeting (hxbxd) | 43 x 47 x 70 cmcm |
| Zithoogte | 43 cm |
| Zitdiepte | 47 cm |
| Uitvoering | Zwart metalen draaipoot B (4-teens) |
Product is alleen online te bestellen in de afgebeelde opstelling met bovenstaande specificaties.
| Materiaal | Leer, Stof |
|---|---|
| Kleur | Verschillende stofstalen |
| ZZ Hoogte | Tot 50 cm |
| Materiaal poten | Metaal |
| ZZ Breedte | Tot 50 cm |
| Model poten | 4-teens, 5-teens |
| ZZ Diepte | Tot 40 cm |
| Kleur poten | Zwart |
| ZZ Kleur | Groen |
| Ook leverbaar | Fauteuil, Hocker |
| ZZ Element bank | |
| ZZ Stijl | Modern |
Artikelnummer: 10385692
- Klanten beoordelen ons met een 8.6
- Onze chauffeurs bezorgen door heel Nederland
- Meer dan 30 exclusieve woonmerken
Koop met zekerheid dankzij de garanties van CBW.
Hocker Monzone: luxe zitten!
Hocker Monzone die moet je er gewoon bij hebben. Kom proef zitten op dit model en ervaar het hoogwaardige zitcomfort wat deze fauteuil met hocker je biedt. De zitting is voorzien van nosagvering in combinatie met HR-schuim, ook wel koudschuim genoemd. Deze combinatie zorgt voor een hoogwaardig kwaliteit en een uitstekend loungecomfort.
- Keuze verschillende kleuren en soorten stof en leder
- Showroom versie snel leverbaar
Combineer
De Monzone hocker leent zich perfect om te combineren met een de fauteuil. Zo creëer je nog meer luxe om even bij te komen van de hectische dag. De zwarte draaipoot is verkrijgbaar in twee uitvoeringen: een vier-teens draaipoot of een vijf-teens draaipoot. Om alle mogelijkheden te bespreken verwelkomen wij je graag in onze woonwinkel.
Ervaar de INHOUSE stoffen
Er is een ruime keuze in stof en leder, zo kan je ook bij deze hocker kiezen uit alle stoffen en leder uit de INHOUSE collectie. Onze verkoopadviseurs helpen je graag om tot de beste keuze te komen, in de winkel kun je alle kleurstalen uit onze collectie bekijken. De kleurstalen zijn extra groot zodat je een goed beeld hebt van de stof en uitstraling. Al onze stoffen en leder soorten uit de INHOUSE collectie zijn te combineren met andere meubels uit de collectie. Zo kan je je gehele interieur op elkaar afstemmen.
Ontdek welke stoffen het beste passen bij jouw interieur. Kies je favorieten, voel de kwaliteit en ervaar de kleuren in je eigen huis. Wil je direct zien hoe de stoffen combineren met jouw meubels en lichtinval? Boek dan meteen een interieuradvies bij ons in de woonwinkel!
Gratis interieuradvies?
Onze interieurontwerpers luisteren naar jouw wensen en vertalen dit naar een passend interieuradvies
- Persoonlijk advies van professionele interieurarchitecten
- Kleuronderzoek
- 12000 m2 collectie met verschillende woonbeleving
- Actuele woonstijlen binnen elk budget