
Fauteuil Rondo Ivory
vanaf: 949,-
Levertijd vanaf 12 weken
Lente actie: 10% shoptegoed cadeau!
Van 20 maart t/m 13 april 2026 ontvang je 10% shoptegoed bij een besteding vanaf € 1.000,-. Hoe hoger je aankoopbedrag, hoe hoger de waarde van jouw shoptegoed. Het shoptegoed is in te wisselen in de winkel.
Bij deze actie gelden de volgende voorwaarden:
- Deze actie geldt t/m 13 April 2026;
- Alleen te ontvangen bij een besteding aan meubels vanaf € 1.000,- en wordt na levering geactiveerd;
- De 10% Wooncheque is 24 maanden geldig en is niet te combineren met andere acties en waardebonnen;
- De actie geldt niet bij aankoop van showroommodellen.
Wil je meer weten over deze actie? Kom langs in de winkel en vraag naar de voorwaarden.
Gratis stofstalen aanvragen
Kies 5 stoffen en vraag gratis jouw favoriete stofstalen aan. Of kom langs in de winkel en ervaar ze zelf! Klik hier om ze uit te zoeken

Eindeloze mogelijkheden
Kom langs en ontdek samen met onze adviseurs de vele mogelijkheden in kleur, materiaal en opstellingen in onze woonwinkel.

| Materiaal | Stof Alpine (SG B) |
|---|---|
| Kleur | 101 - Ivory |
| Afmeting (hxbxd) | 92 x 89 x 87 cm |
| Zithoogte | 42 cm |
| Zitdiepte | 52 cm |
| Uitvoering | Hoge rug - zwart metalen 4-teens draaipoot |
Product is alleen online te bestellen in de afgebeelde opstelling met bovenstaande specificaties.
| Materiaal | Leer, Microleder, Stof |
|---|---|
| Kleur | Verschillende lederstalen, Verschillende microlederstalen, Verschillende stofstalen |
| ZZ Hoogte | 76 tot 100 cm |
| Opties rug | Hoge rug, Lage rug |
| ZZ Breedte | 51 tot 100 cm |
| Materiaal poten | Metaal |
| ZZ Diepte | 81 tot 120 cm |
| Model poten | 4-teens draaipoot, 5-teens draaipoot |
| ZZ Kleur | Creme |
| Kleur poten | Chroom, RVS, Zwart |
| ZZ Stijl | Modern, Romantisch, Scandinavisch |
| ZZ Uitvoering fauteuil | Draaifauteuil |
Artikelnummer: 10385687
- Klanten beoordelen ons met een 8.6
- Onze chauffeurs bezorgen door heel Nederland
- Meer dan 30 exclusieve woonmerken

Koop met zekerheid dankzij de garanties van CBW.
Fauteuil Rondo: een eigenwijze look & fantastisch zitcomfort!
Fauteuil Rondo heeft niet alleen een geweldig uiterlijk maar zit daarnaast ook echt geweldig! De zitting is voorzien van nosagvering in combinatie met HR schuim, ook wel koudschuim genoemd. Deze combinatie zorgt voor een hoogwaardige kwaliteit en een uitstekend zitcomfort.
- Keuze uit twee verschillende draaipoten
- Kies uit verschillende kleuren en soorten stof en leder
- Leverbaar met hoge rug of lage rug
Combineer & creëer
De Rondo fauteuil leent zich perfect om te combineren met een (hoek) bank en is door zijn opvallende ronde vorm een echte eyecatcher in je zithoek. De zwarte draaipoot is verkrijgbaar in twee uitvoeringen: een vierteens draaipoot of een vijfteens draaipoot. Ook de rughoogte kun je in twee uitvoeringen kiezen: een hoge rug of een lage rug. Bovendien is er een ruime keuze in stof en leder. Zo kan je ook bij deze fauteuil kiezen uit alle stoffen en leder uit de INHOUSE collectie, of zelfs een combinatie van stof en leder.
Interieurtips
Is fauteuil Rondo exact wat je zoekt of heb je nog twijfels? Onze deskundige interieuradviseurs kunnen je hierover meer informatie verstrekken of je vergelijkbare meubels laten zien. Kom daarom vooral langs bij ons in de winkel. Een bezoek aan de showroom is ook leuk als je inspiratie op wilt doen op het gebied van wonen, kleuren en trends.
Heb je liever wat meer interieurtips? Plan dan een interieuradvies in en kijk samen met een van onze interieuradviseurs hoe jij alles uit jouw interieur kan halen.
Ontdek welke stoffen het beste passen bij jouw interieur. Kies je favorieten, voel de kwaliteit en ervaar de kleuren in je eigen huis. Wil je direct zien hoe de stoffen combineren met jouw meubels en lichtinval? Boek dan meteen een interieuradvies bij ons in de woonwinkel!


Gratis interieuradvies?
Onze interieurontwerpers luisteren naar jouw wensen en vertalen dit naar een passend interieuradvies
- Persoonlijk advies van professionele interieurarchitecten
- Kleuronderzoek
- 12000 m2 collectie met verschillende woonbeleving
- Actuele woonstijlen binnen elk budget
